+ 48 502 233 746

+48 502 233 746

telefon

81-178 Gdynia
ul. Krawiecka 30F 8
Poland

Kontakt

Zostaw wiadomość/zapytanie ofertowe.
Upewnij się, że wpisujesz poprawnie email.

5 + 6 =

portret

Fotografią zaraził mnie mój ojciec. Pod koniec lat 80-tych podarował mi aparat fotograficzny („Beirette” produkcji Niemieckiej Republiki Demokratycznej) i wprowadzil mnie w magię wywoływania zdjęć w ciemni zaaranżowanej w łazience. Kilka lat później zapisałem się do kółka fotograficznego w Pałacu Młodzieży. Minęło jakieś 10 lat, zainteresowanie fotografią mnie nie opuściło, przeciwnie – postanowiłem, że będzie to mój sposób zarabiania na życie. Moim głównym nauczycielem była praktyka – uczenie przez robienie oraz warsztaty i szkolenia fotograficzne. Pierwsze zlecenia pojawiły się w roku 2000.

Specjalność: fotografia kulinarna, portretowa i wnętrz, ale mam również klientów, którzy bardzo cenią moje zdjęcia reportażowe.

Moje zdjęcia były publikowane między innymi w takich magazynach jak: „NATIONAL GEOGRAPHIC”, „SUKCES”, „KUCHNIA”, „FOOD&FRIENDS”, „POZNAJ SWIAT”.

Od roku 2012 coraz więcej filmuję, zarówno komercyjnie (dla małych firm i dużych międzynarodowych korporacji) jak i nie komercyjnie. W Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Nepalu…

PHOTO&VIDEO Sebastian Jezierski